УБИСТВО ИПОКУШАЈ УБИСТВА У ЦЕНТРУ БУЈАНОВЦА
МУШКАРАЦ стар 36 година убијен је у недељу нешто после поднева у центру Бујановца, док је његов отац тешко рањен, сазнају "Новости".
Архива Новости
У Центру Бујановца у улици Карађорђа Петровића у недељу преподне десило се убиство и покушај убиства. У Вишем јавном тужилаштву у Врању Новостима је потврђено да је педесетогодишњи мушкарац пуцао из ватреног оружја у оца и сина.
Агим Џемаиљи (50) из села Смољица пуцао је у близини бензинске пумпе на Нехата и Исуфа Фетахија, оца и сина. Тридесетшестогодишњи годишњи син Нехат преминуо је на лицу места, док се његов отац налази у Болници.
Убица је убрзо ухапшен, а како незванично сазнајемо код њега је пронађен пиштољ којим је починио злочин.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
УЖАС у Москви: Убио дете, девојку и њену мајку, а затим пресудио и себи (ВИДЕО)
18. 06. 2020. у 17:24
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)