ЦЕТИЊАНИН ФИЛИП ИВАНОВИЋ УБИЈЕН У ХЕРЦЕГОВАЧКОЈ: Убица му пуцао у главу

ЦЕТИЊАНИН Филип Ивановић (33) убијен је ноћас у Херцеговачкој улици у насељу Београд на води, а полиција је одмах ухапсила Ђ.З. (21) код кога су нађена два пиштоља.

ЦЕТИЊАНИН ФИЛИП ИВАНОВИЋ УБИЈЕН У ХЕРЦЕГОВАЧКОЈ: Убица му пуцао у главу

Фото: Интерпол

У његовом џепу била су словеначка документа. У овом тренутку чека се потврда са Института за судску медиццину о његовом индетитету.

Осумњичен за убиство Ђ.З. такође је имао код себе словеначка документа за која се сумња да су фалсификована.

Полиција је код њега нашла два пиштоља.

Свирепо убиство догодило се ноћас, а истрагу води Више јавно тужилаштво у Београду. Осумњиченом је одређено полицијско заџавање до 48 сати.

Иначе, злочин се одиграо на дечијем игралишту. Увиђај је трајао до јутрос.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РУСИ О НАПАДУ НА ПРАВОСЛАВНУ СВЕТИЊУ: Амерички патриот погодио Кијевско-печерску лавру

РУСИ О НАПАДУ НА ПРАВОСЛАВНУ СВЕТИЊУ: Амерички "патриот" погодио Кијевско-печерску лавру

МИНИСТАРСТВО одбране Русије тврди да је Кијевско-печерска лавра погођена ракетним системом противваздушне одбране "патриот" америчке производње, наводећи да би један од разлога за то могло да буде слање Украјини тих ракета којима је истекао рок коришћења.

15. 06. 2026. у 10:10

Коментари (0)

ЧОВЕК МОРА ОСТАТИ НАЈВАЖНИЈА КАРИКА: У Фондацији Мozzart одржан  Serbia AI Security Summit 2026