ЗАПАЉЕНА ЊИВА ДЕДЕ УРОША БЛАЖИЋА: Пожар у Дубони на имању масовног убице

Слађана Матић

06. 07. 2025. у 15:16

ЊИВА од два хектара у власништву породице Блажић у Дубони изгорела је у ноћи између суботе и недеље. Њу је обрађивао деда масовног убице Уроша Блажића, који је у Дубони и суседном селу Мало Орашје пре три године убио 9 особа, а 12 ранио.

ЗАПАЉЕНА ЊИВА ДЕДЕ УРОША БЛАЖИЋА: Пожар у Дубони на имању масовног убице

Фото: Принтскрин

О овом пожару у Дубони обавештено Основно јавно тужилаштво у Младеновцу, а истрага ће утврдити на који начин је до њега дошло. За сада се сумња се да је подметнут.

Иначе, Урош Блажић је недавно осуђен на 20 година затвора због почињениг злочина. На исту казну је осуђен и његов отац Радиша, али због незаконитог држања оружја, којим је злочин и почињен.

Ово није први пожар који је захватио имовину Блажића. Пре две године у августу горела им је и недовршена кућа у којој је Урош Блажић живео, пошто се одвојио од родитеља.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.

25. 01. 2026. у 13:20

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: Имам проблем што ради на националној телевизији

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"

ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.

25. 01. 2026. у 20:42

Коментари (0)

БИЋЕ СВЕ ТЕЖЕ: Огласила се продукција Гранда због Ђорђа Давида - запретио одласком из такмичења