ОСКРНАВИО МЕСТО ГДЕ ГРАЂАНИ ОДАЈУ ПОШТУ СТРАДАЛИМА: Пронађен Р.С. (42) са подручја Старе Пазове следи покретање прекршајног поступка
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Новом Саду, у сарадњи са Полицијском управом у Сремској Митровици, идентификовали су и ухапсили Р. С. (42 ), са подручја Старе Пазове, за кога се сумња да је, 4. маја, на углу булевара Ослобођења и Јаше Томића, оскрнавио место на коме грађани, већ месецима, одају пошту настрадалима у паду надстрешнице на Железничкој станици.
ФОТО.Љ.П.
Надлежни јавни тужилац изјаснио се да у овом догађају не постоје елементи кривичног дела, па је против Р. С. поднет захтев за покретање прекршајног поступка, због сумње да је учинио прекршај непристојно дрско и безобзирно понашање из члана 8. Закона о јавном реду и миру.
Р. С. је задржан до 24 сата и уз захтев за покретање прекршајног поступка биће приведен на саслушање судији Прекршајног суда у Новом Саду.
Подсећамо, овај четврдесетдвогодишњак је у недељу у поподневним сатима уринирао по сцећама, цвећу и плишаним играчкама на комеморативном месту, где грађани од 1. дана новембра 2024. године када је услед пада надастрешнице на Жењлезничкој станици у Новом Саду настрадало 16 особа, остављају одајући пошту страдалима. Тај , његов чин, грађани су снимили мобилним телефонима, а снимак је убрзо после тога објављен на дсруштвеним мрежама, и изазвао је велико огорчење и узнемнирење међу грађанима Новог Сада, али и читаве Србије.
Полоиција је одмах кренула у потрази за њим, а био је упућен и апел грађанима, да уколико га препознају или знају његово кретање да им јаве.
Препоручујемо
ДИРЕКТАН СУДАР АУТОМОБИЛА И КАМИОНА КОД СОМБОРА: Страхује се да има страдалих
14. 12. 2025. у 20:38
ПОГЛЕДАЈТЕ СНИМАК: Како је кум Радоја Звицера изручен Србији (ВИДЕО)
14. 12. 2025. у 18:06
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (1)