"ДВЕ РУКЕ ЗА ЈЕДНУ ГЛАВУ, А ГЛАВА ЗА ОТАЏБИНУ" Срамота без преседана: Албанци развили транспарент где величају убицу Фатона Хајризија (ФОТО)
УБИЦА српског полицајца Фатон Хајризи, за косовске Албанце и званичнике Приштине је херој! Спевају му песме и стављају плакате са његовим ликом, поносни што је "ликвидирао Србина".
Фото: Принтскрин
Тако је данас у насељу Преказе на Косову и Метохији освануо нови транспарент којим се велича убица полицајца, а на коме пише "Две руке за једну главу, а глава за отаџбину".
Подсетимо, Никола Крсмановић убијен је док је његов колега Вјекослав Илић тешко рањен током рутинске контроле. У возилу је био Хајризи, одбегли затвореник са дебелим досијеом и убиством Руса на души, који је чак девет пута бежао из затвора. У међувремену, наш државни врх ово је окарактерисао као терористички напад, а српска полиција утврдила и његове везе са тзв. ОВК.
БОНУС ВИДЕО: НОВОСТИ У ЛОЗНИЦИ - Место на ком је Албанац убио српског полицајца
Препоручујемо
УБИЦА СПРЕМАО ЈОШ ВЕЋЕ ЗЛО? Проверавају се подаци са телефона Фатона Хајризија
20. 07. 2024. у 22:08
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (3)