АЛЕКСА СУТРА ПРЕД ТУЖИОЦЕМ: Признао да је убио оца, бабу и деду - саслушање заказано у подне

У ВИШЕМ јавном тужилаштву у Зајечару за сутра је заказано саслушање Алексе Милојевића, осумњиченог за убиство оца, бабе и деде 6. јуна у Књажевцу.

АЛЕКСА СУТРА ПРЕД ТУЖИОЦЕМ: Признао да је убио оца, бабу и деду - саслушање заказано у подне

Фото: Принтскрин/Друштвене мреже

Његово саслушање је заказано у подне, потврђено је у том тужилаштву.

Осумњичени је након хапшења на саслушању признао извршење кривичног дела, али није хтео детаљније да изнесе одбрану, јер је, како је навео, под великим стресом.

Милојевић се сумњичи да је 6. јуна у 15.50 часова у породичној кући у Књажевцу ватреним оружјем - ловачким карабином, лишио живота свог оца Предрага (60), деду Милоша (81) и бабу Сарајевку (83).

Карабин је био у легалном поседу сада покојног Милоша.

БОНУС ВИДЕО: "ОСТАО САМ СА ЊИМ ДОК ПОЛИЦИЈА НИЈЕ СТИГЛА" Комшија троструког убице из Књажевца за "Новости"

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић бљује ватру

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"

САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.

12. 06. 2026. у 17:33

Коментари (0)

СТАРЕЊЕ ЈЕ ГРОЗНО, ЖЕЛИМ ШТО ВИШЕ ДА ОСТАНЕМ МЛАДА: Алка Вуица признала да је ишла на затезање лица - Зашто бисмо изгледали старије, ако н