ПУКЛА МУ ЛОБАЊА ЈЕР СУ МУ СКАКАЛИ ПО ГЛАВИ: Детаљи смрти оца који је бранио сина у парку у Београду
Ђ. М. (40), брату потпредседника Владе Федерације БиХ и министра развоја и предузетништва Војина Мијатовића, који је убијен јуче у парку на Вождовцу, како се сазнаје, пукла је лобања јер су му осумњичени скакали по глави и хтели су да га запале бакљом.
Foto Nikola Skenderija/Принтскрин
- Он је изашао да одбрани дете, они су га заскочили, скакали му ногама по глави, хтели да га запале бакљом, али то нису успели, ето, урадили су му све што су могли. Он човек се никад није потукао. Страшно, иза њега је остало двоје деце - рекао нам је саговорник близак истрази.
Након вести да је у Ургентном центру у Београду умро Ђ. М. огласила се и МУП и Више јавно тужилаштво у Београду.
Јуче око 18 сати дошло је до свађе и туче у дечјем парку на Вождовцу.
Foto Nikola Skenderija/Принтскрин
Ђ. М. је позвао син јер групица младића није желела да му врати лопту.
Тада је дошло до туче. Несрећни Ђ. М. је отишао до зграде где му је позлило.
Умро је два сата касније у болници.
(Телеграф)
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)