ТРАГЕДИЈА КОД СРЕМСКЕ МИТРОВИЦЕ: Две жене пронађене мртве
КАКО се незванично сазнаје, у сремском селу Мартинци дошло је до трагедије.
Фото: М. Анђела/Профимедиа/Илустрација
Две жене, наводно Рускиње, које су се доселиле пре неколико година, изгубиле су живот у кући у улици Змај Јовина, где је током ноћи дошло до проблема с плинском боцом.
Избио је пожар, међутим, још се не саопштава тачан узрок, док надлежни не дају коначан суд.
На терену су ватрогасци и све хитне службе.
(Курир)
БОНУС ВИДЕО: Породице страдалих у Малом Орашју и Дубони на месту масовног убиства
Ускоро опширније
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)