ДВОЈИЦА ВОЗАЧА ПОВРЕЂЕНА КОД НОВОГ КНЕЖЕВЦА: Сударили се камион из Новог Сада и комби из Београда
У САОБРАЋАЈНОЈ незгоди која се данас, око 11, 15 сати, догодила на путу између Банатског Аранђелова и Новог Кнежевца, на северу Баната, повређена су двојица возача, који су се сударили возећи камион и комби.
Фото Р. Шегрт
Камион новосадскиг регистарских ознака возио је мушкарац од 60 година, док је комбијем, београдске регистрације, управљао пет година млађи возач.
- Возила су се кретала у супротним смеровима и нису се директно сударила. До незгоде је дошло у тренутку када су се возила мимоилазила, али је тада комби мало више прешао на супротну страну и тако је дошло до контакта са теретним возилом. Обојица бозача су пребеачне у Општу болницу у Сенти – потврђено је у Полицијској управи у Кикинди.
Међутим, према незваничним информацијама возач комбија је након прегледа у сенћанској болници пребачен у Клинички центар Војводине у Новом Саду, ради даље дијагностике и лечења.
Други детаљи ове незгоде нису познати.
Препоручујемо
УХАПШЕН ЧЛАН ВРАЧАРСКОГ КЛАНА: Душан Тркуља "пао" у Белгији
13. 03. 2026. у 09:09
ДЕВОЈЧИЦА У КРИТИЧНОМ СТАЊУ: Тешка саобраћајна несрећа надомак Врњачке Бање
13. 03. 2026. у 09:02
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)