НОВИ ДЕТАЉИ О УБИСТВУ ВУКОТИЋА: Звицер дао пет милиона евра да га склоне на сигурно
ЧЕТВОРО држављана Турске, од којих је једна жена, боравило је у јуну у Београду где је, како се сумња, уговорило ликвидацију и цену од 1,5 милиона евра за смрт наводног вође "шкаљарског клана" Јована Вукотића.
Фото: архив ВН/В. Н.
Према истим информацијама, аванс је исплаћен у српској престоници, а један од ових људи и данас је на нашој територији. Реч је о Кадиру Х., који има блиске везе међу овдашњим криминалцима.
Више о овој теми читајте сутра у штампаном издању "Вечерњих новости".
Фото: Новости
Препоручујемо
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили су сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (2)