ВЕЛИКА АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ - ЗАПЛЕЊЕНЕ ЧЕТИРИ ТОНЕ КОКАИНА: Ухапшени и држављани Србије и Црне Горе у Трсту
НЕКИ од ухапшених током велике истраге која је довела до једне од највећих заплена кокаина икада спроведених у Италији одлучили су да признају кривично дело, дајући тако истражитељима нове трагове.
Фото: Luca Zennaro/ANSA via AP
То је за „ТриестеПриме“ изјавио шеф тужилаштва у Трсту Антонио де Николо. Процес води судија за истрагу Марко Казавекија.
Истрага је прекинула доток колумбијског кокаина који је допреман у Трст. Наводи се да је откривено више од четири тоне дроге, кроз 19 контролисаних испорука у две различите фазе операције, преноси РТЦГ.
Према писању италијанског портала, међу ухапшенима су и држављани Србије и један држављанин Црне Горе, а остали осумњичени су из Италије, Молдавије, Албаније и Бугарске.
rs.sputniknews.com
Препоручујемо
ЈЕДНА ОД НАЈВЕЋИХ ЗАПЛЕНА: Полиција у Скопљу одузела канабис вредан пет милиона евра
14. 06. 2022. у 18:11
ШОК У НБА ЛИГИ: Звезда Шарлота оптужена за поседовање и продају марихуане
14. 06. 2022. у 10:24
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)