РАСТЕ БРОЈ ПОВРЕЂЕНИХ У ПРЕВРТАЊУ МИНИБУСА: Радници из Шимановаца превезени у КБЦ Земун, ево у ком су стању

РАДНИЦИ који су повређени у саобраћајној несрећи која се догодила јутрос око 6 часова код Прхова у општини Пећинци превезени су у КБЦ Земун.

РАСТЕ БРОЈ ПОВРЕЂЕНИХ У ПРЕВРТАЊУ МИНИБУСА: Радници из Шимановаца превезени у КБЦ Земун, ево у ком су стању

Foto: Printskrin Instagram/192_rs

Према првим информација, једна особа је страдала, а осамнаест њих је задобило теже и лакше повреде.

Како незванично сазнајемо, повреде се умногоме разликују, па док неки имају повреде главе и кичме, други су довезени са отвореним ранама и тренутно су на ушивању.

Дијагностика и даље траје, а лекари повређене шаљу на скенер како би утврдили њихово стање.

Подсетимо, несрећа се догодила око 6.20 часова када је минибус шабачких регистарских ознака слетео са пута у канал. У возилу је било 25 путника. У тренутку несреће на овој деоници била је смањена видљивост због густе магле.

Према првим информацијама, чак девет санитетских возила из Руме, Сремске Митровице и Инђије стигло је на лице места и збринуло је 18 повређених, међу којима је и возач минибуса.

Иначе, возач је у првој изјави објаснио да је чуо како је на возилу нешто пукло, након чега је изгубио контролу над возилом и слетео с пута у канал.

Саобраћај на овој деоници се одвија успорено, а на терену су и екипе полиције. Како се наводи, возач није био под дејством алкохола у тренутку несреће.

БОНУС ВИДЕО:

ДЕЛОВИ ВОЗИЛА ВИСЕ СА ПАНЧЕВЦА: Страшне сцене на мосту након несреће, саобраћај блокиран

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.

29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (1)

СРБИЈА ЈЕ ВЕЋ „ПРЕСУДИЛА“: Овај играч осваја Златну копачку, Роналдо на квоти 22, а ево где је Меси