МЕЂУ ТРОЈЕ ПРИВЕДЕНИХ И ЖЕНА: Снимци са места злочина у Лесковцу, смрти мушкарца претходила туча (ФОТО+ВИДЕО)
СМРТИ мушкарца чије је тело нађено испред Мол пумпе у улици Краља Петра Првог у Лесковцу претходила је туча четворо људи из два аутомобила.
Фото: И. Митић
Како преносе локални медији, полиција се налази на пумпи, у току је увиђај, за сада не зна да ли је реч о убиству и да ли је кривично дело уопште у питању.
- Приведене су три особе међу њима и једна женска особа - додају из полиције.
На лицу места била је и екипа Хитне помоћи, али није успела да реанимира жртву.
Незванично се сазнаје да је мушкарац пре тога боравио у кафићу која се налази у оквиру пумпе и да је његово тело нађено поред сопственог аутомобила, а очевици кажу да је реч о убиству, али да није пуцано из ватреног оружја.
Препоручујемо
МРТАВ МУШКАРАЦ ИСПРЕД ПУМПЕ: Полиција у центру Лесковца, у току увиђај
08. 02. 2022. у 19:28
ДЕТАЉИ УБИСТВА У ЦЕНТРУ РИЈЕКЕ: Мушкарац изненада напао старију жену, унаказио јој лице
06. 02. 2022. у 22:19
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)