СИН МАЈЦИ ПРИЗНАО СЕКСУАЛНО ОПРЕДЕЉЕЊЕ: Она га претукла, а потом насрнула и на полицију
ОЗБИЉАН разговор између мајке и сина, пореклом из Србије, ескалирао је у Бечу у физички сукоб, па је морала да интервенише и полиција.
Полицијске снаге у Бечу / Фото Танјуг-АП
Када је 26-годишњи син признао мајци своје сексуално опредељење, она га је физички напала.
Разјарену 47-годишњу жену нису могли да смире ни полицајци, који су брзо дошли до места свађе.
Када су чувари реда покушали да разговарају са женом, она је напала једног полицајца, откинула му је заштитну маску и огребала га више пута по лицу.
Полиција је успела некако да је смири и потом је одвела у болницу.
БОНУС ВИДЕО: СВИРЕПО УБИСТВО у насељу Браће Јерковић: Тело младића лежи на паркингу
Препоручујемо
ПОЛИЦИЈА ПРОНАШЛА УКРАДЕНИ АУТОМОБИЛ: Ухапшен Пљевљак осумњичен за крађу
11. 11. 2021. у 20:37
КРВАВА СВАЂА СРБА У БЕЧУ: Отац сину исекао прсте, син оцу одгризао уво
08. 11. 2021. у 18:13
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)