ОВО ЈЕ МАЈКА ТРОЈЕ ДЕЦЕ УБИЈЕНА У БОРУ: Невенчани супруг испалио кишу метака у њу јер није хтела да му се врати (ФОТО)

В.Ђ.

24. 09. 2021. у 19:50

У БОРСКОЈ Улици Николе Пашића број 34 данас око 16,30 часова је дошло до убиства. Ж.П. (61) пуцао је у своју невенчану супругу В.Н. (41) и убио је на лицу места.

ОВО ЈЕ МАЈКА ТРОЈЕ ДЕЦЕ УБИЈЕНА У БОРУ: Невенчани супруг испалио кишу метака у њу јер није хтела да му се врати (ФОТО)

Фото: Фацебоок

- Убиство се десило испред фризерског салона ’’Вики’’, који је држала В.Н. – каже за "Новости" извор из истраге.

– По досадашњим сазнајима, Ж.П. је на своју невенчану супругу, са којом има троје деце, пуцао из кратежа и усмртио је на лицу места.

По причи познаника овог пара, све је почело када је В.Н. престала да буде у вези са Ж.П.

- Ж.П. је желео да му се невенчана супруга врати, али она је то одбијала – кажу наши саговорници.

– Јуче је Ж.П - дошао у салон који је држала његова невенћана супруга и поново је тражио да му се врати, што је она одбила.

Наводно, Ж.П. је реако В.Н. да неће бити ни са ким, ако није његова. Отишао је до аута и вратио се са кратежом.

- Несрећна жена је побегла из локала, али ју је Ж.П. сустигао и из непосредне близине је пуцао у њу – додаје наш извор. – По првим подацима, Н.В. је упуцана у главу.

Након убиства, Ж.П. је побегао, али је убрзо ухваћен и ухапшен. Очевици овог догађаај су још увек шокирани.

- Кренула сам у слаон ’’Вики’’ да се офарбам – каже нам једна од очевидаца убиства. – Чула сам прасак и видела Н.В. како лежи на тротоару. Нисам схватала шта се десило. Онда сам видела Ж.П. како бежи.

О В.Н. сви говоре лепо. Кажу, била је добра мајка својој деци и никоме није јасно шта је тражила са Ж.П. који је 20 година старији од ње.

- Знам да се В.Н разишла од Ж.П. као и то да он није прихватаио одлуку своје невенчане супруге – додаје наша саговорница.

– Сви смо знали да је Ж.П. прек човек, али нико није могао ни да наслути да ће убити В.Н.

Ж.П. је иначе председник борског СУБНОР-а. Из првог брака има двоје, а са В.Н. још троје деце.

- Знали смо да Ж.П. који је заставник Војске Србије има пиштољ – кажу анм његови познаници.

– Он је, за време НАТО бомардовања био на караули у Кошарама. Важио је за пшреког човека, али ни за тренутак нисмо могли да посумњамо да ће убити своју невенчану супругу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.

25. 02. 2026. у 12:25

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ХУМСКА ЗАВИЈЕНА У ЦРНО! Преминуо легендарни фудбалер Партизана