СНАЈПЕР ОСТАЈЕ НА СЛОБОДИ: Одбијена жалба новосадског Основног тужилаштва
НОВОСАЂАНИН Слободан Милутиновић Снајпер (35), осумњичен за нелегално оружје, у даљем поступку ће се бранити са слободе.
Фото: Друштвене мреже
Тако је јуче одлучило ванпретресно веће Основног суда у Новом Саду, одлучујући о жалби Основног јавног тужилаштва, поводом одлуке суда да се Милутиновићу не одреди притвор до 30 дана, како су предложили.
Ово веће је, како нам је речено, потврдило одлуку судије за претходни поступак да се Милутиновићу дозволи одбрана са слободе.
Милутиновић је заједно са супругом ухапшен 5. септембра у опсежној акцији полиције на територији Новог Сада после убиства Уроша Стефановића (27) и рањавања Горана Ковачевића Горанца (47), а приликом претреса више станова и објеката, у стану брачног пара Милутиновић пронађен је пиштољ за који немају дозволу.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)