ЗАКАЗАНА ПРЕСУДА ОПТУЖЕНОМ ИНСПЕКТОРУ СБПОК: Столић 23. јула поново у судници
У СПЕЦИЈАЛНОМ суду у Београду за 23. јул заказано je изрицање пресуде у поновљеном поступку против суспендованог инспектора СБПОК Божидара Столића.
Божидар Столић / Фото Танјуг
Он је оптужен да је злоупотребом службеног положаја одавао информације о истрази која се води против организатора и дела припадника организоване криминалне групе Вељка Беливука и Марка Миљковића.
Суд ће изрећи другу првостепену пресуду пошто је прву, којом је Столић био осуђен на казну затвора од две године за злоупотребу службеног положаја, Апелациони суд укинуо и наложио да се суђење понови.
Првом првостепеном пресудом је другооптужени Филип Голубовић за подстрекивање Столића на злоупотребу службеног положаја осуђен на 14 месеци затвора.
Препоручујемо
УБАДАО НОЖЕМ ПО ТЕЛУ: Подигнута оптужница за покушај убиства на Вождовцу
05. 07. 2024. у 15:19
НАСТАВЉА СЕ СУЂЕЊЕ У ХАГУ: У процесу против Тачија и осталих сведочиће нови сведок
01. 07. 2024. у 06:49
ВУЧИЋЕВА ИЗЈАВА УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Брује о ономе што је рекао британском новинару у лице
ИЗЈАВА председника Србије Александра Вучића коју је дао британском новинару Алистеру Кембелу у подкасту "Остало је политика" ударна је вест у руским медијима.
27. 04. 2026. у 22:03
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Драма у Вашингтону: Меланија угледала спорно име на папиру, па пребледела - ево шта је заправо писао на цедуљи
МИСТЕРИОЗНИ комадић папира изазвао је бројне коментаре након инцидента са пуцњавом на вечери Удружења дописника Беле куће у Вашингтону.
27. 04. 2026. у 10:00
Коментари (0)