ПРОДУЖЕН ПРИТВОР КОСТИНОМ ОЦУ: Нова одлука Вишег суда у Београду
ВЛАДИМИРУ Кецмановићу, оцу дечака Косте који је починио масакр у ОШ "Владислав Рибникар", продужен је притвор.
Фото: Танјуг/Јадранка Илић/Јутјуб
- Притвор је према окривљеном продужен из законских разлога, односно услед постојања особитих околности које указују да ће, у случају боравка на слободи, у кратком временском периоду поновити кривично дело, као и с обзиром на то да је основано сумњив да је извршио кривично дело за које је прописана казна затвора преко десет година, а начин извршења и тежина последица кривичног дела довели су до узнемирења јавности које може угрозити несметано и правично вођење кривичног поступка - наводи се у саопштењу Вишег суда у Београду.
Окривљеном се на терет ставља извршење кривичног дела тешко дело против опште сигурности.
Против наведеног решења дозвољена је жалба Апелационом суду у Београду, у року од три дана од пријема решења.
БОНУС ВИДЕО: ПОТРЕСНЕ РЕЧИ МАЈКЕ УБИЈЕНОГ АНДРИЈЕ ЧИКИЋА: Касно је за искрено саучешће
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)