СИЛОВАО СУПРУГУ И ТУКАО ШЕСТОМЕСЕЧНУ БЕБУ: Продужен притвор Вукашину са Звездаре
ВИШИ суд у Београду продужио је за још 30 дана притвор Вукашину М. (26) осумњиченом за силовање ванбрачне супруге и пребијање њиховог заједничког шестомесечног сина.
Фото: Инстаграм/_jelena_dincic
Притвор му је продужен јер постоје особите околности које указују да ће ометати поступак утицањем на сведока и које указују на то да ће у кратком временском периоду поновити кривично дело, речено је Танјугу у Вишем суду у Београду.
Осумњиченом се на терет стављају кривична дела силовање и насиље у породици, саопштено је раније из Вишег јавног тужилаштва у Београду које води истрагу против њега.
Он је на саслушању негирао кривична дела за која се терети и изнео своју одбрану.
У оквиру истраге његова ванбрачна супруга, односно жртва силовања, испитана је из посебних просторија у Вишем јавном тужилаштва у Београду путем видео линка, као посебно осетљив сведок.
Силовао супругу и претио да ће је убити ако га пријави
Група за координацију израдила је план подршке жртви, све службе предузимају активности из своје надложности како би се жртви помогло у даљем животу.
Наредба о спровођењу истраге против Вукашина М. донета је због сумње да је 1. јуна око 21 час употребом силе и претњом силовао своју ванбрачну супругу, док је она плакала и трпела јаке болове.
Запретио јој је да ће је убити уколико позове полицију, услед чега се оштећена додатно уплашила за своју и безбедност њиховог заједничког детета.
Такође се сумња да је Вукашин М. у претходних неколико дана, у време када дететова мајка није била присутна, злостављао њиховог шестомесечног сина, задајући му ударце по глави и телу, услед чега је дете задобило више телесних повреда.
БОНУС ВИДЕО: Насиље у породици на Карабурми
ЗЕЛЕНСКИ СА ПРВЕ ЛИНИЈЕ ФРОНТА ПОСЛАО ПОРУКУ ОЧАЈА: Руса је све више и више! Ситуација тешка и компликована
ПРЕДСЕДНИК Украјине Володимир Зеленски је изјавио да је ситуација на фронту тешка и компликована и да се повећава број руских снага.
20. 12. 2025. у 07:09
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
Објављени ИНТИМНИ кадрови Меланије Трамп из КУПАТИЛА - и то ЗЛАТНОГ! Доналд је питао да ли је видела, она му одговорила (ВИДЕО)
МЕЛАНИЈА је беспрекорно стилизована – шешири, штикле, фризура – све је у складу са њеним хладним и контролисаним имиџом
19. 12. 2025. у 19:01
Коментари (0)