БИО У БЕКСТВУ 23 ГОДИНЕ, ПА ПОСЛЕ ХАПШЕЊА ОКРИВИО БРАТА БЛИЗАНЦА: 12 година робије за убицу кик-боксера
АПЕЛАЦИОНИ суд у Београду је одбио као неосноване све жалбе странака у поступку и потврдио првостепену пресуду Вишег суда из октобра прошле године којом је Предраг Микетић због убиства познатог кик боксера и државног репрезентативца Владана Цветковића (19) осуђен на казну затвора у трајању од 12 година.
Фото приватна архива
Окривљени Предраг Микетић је оглашен кривим што је 3. новембра 1997. године, испред службеног улаза западне трибине стадиона "Црвена Звезда" у Београду, усмртио Цветковића, на тај начин што је, након што је дошао на боксерски тренинг ушао на службени улаз, у салу за тренинг, у пролазу се сусрео са Цветковићем који је одбио да се рукује са њим.
Након завршеног тренинга, са стадиона је изашао Цветковић, а онда и Микетић који је, из непосредне близине испалио 6 хитаца у кик боксера, усмртивши га, а потом је побегао са лица места.
Иначе, Предраг Микетић је био у бекству, а Србија га је тражила пуне 23 године и за њим је била расписана међународна потерница. Ухапшен је 2020. године у Бару где се годинама скривао, а затим је изручен Србији.
На суђењу се бранио тврдњом да није он убио кик боксера, него његов брат - близанац, Ненад.
БОНУС ВИДЕО: ПРОДУЖЕН ПРИТВОР БРАЋИ ОСУМЊИЧЕНОЈ ЗА ТЕШКО УБИСТВО - Мистериозна смрт жене из Јагодине
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЧЕКА ИХ ВЕЛИКИ ИЗАЗОВ: Средина јуна ће за ова три хороскопска знака бити прави пакао
16. 06. 2023. у 08:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
Коментари (0)