НИЛОВИЋ ОСЛОБОЂЕН ЗА ПИШТОЉ У "ДУРМИТОРУ": Апелација потврдила првостепену пресуду

С. Ј. М.

12. 11. 2021. у 17:06

АПЕЛАЦИОНИ суд одбио је жалбу тужилаштва и потврдио првостепену ослобађајућу пресуду Милошу Ниловићу за недозвољено ношење оружја.

НИЛОВИЋ ОСЛОБОЂЕН ЗА ПИШТОЉ У ДУРМИТОРУ: Апелација потврдила првостепену пресуду

Фото: Архива Новости

Ниловић је са још десеторицом својих пријатеља пре четири године ухапшен у ресторану "Дурмитор" и у Вишем суду му се судило за пиштољ са 14 метака који је тад нађен у његовој близини на поду крај стола за којим је седео.

Међутим, на том пиштољу налазили су се ДНК трагови више особа, па није било доказа да га је тад баш Ниловић носио, а његов пријатељ Митар Муратовић признао је да је он тај пиштољ држао у торбици.

Апелација је као и првостепени суд, закључила да је пиштољ више пута померан и да није снимљено где је првобитно затечен и да се не може без сумње утврдити да га је баш Ниловић носио и одбацио кад је ушла полиција.

БОНУС ВИДЕО: АКЦИЈА "ПЛАНТАЖА 2012" - Ухапшена двојица Бањалучана, осумњичена да су узгајала марихуану

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.

17. 12. 2025. у 15:34

СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.

17. 12. 2025. у 13:13

Коментари (0)

СЕКА ПОСЛЕ 43 ГОДИНЕ ПРОГОВОРИЛА О ИНТИМНИМ СЦЕНАМА: Након тога сам завршила у болници