ТИТОВОМ УНУКУ ОСАМ МЕСЕЦИ ЗАТВОРА: Потврђена пресуда Едварду Брозу за саобраћајну несрећу коју је изазвао у Земуну 1992.
АПЕЛАЦИОНИ суд у Београду потврдио је првостепену пресуду београдског Вишег суда којом је Едвард Броз због тешког дела против безбедности јавног саобраћаја осуђен на казну затвора од осам месеци.
Фото: Танјуг
Њему је изречена и мера забране управљања моторним возилом Б категорије у трајању од шест месеци.
У таквом стању је претицао путничко возило и аутобус ГСП и прешао на коловозну траку за возила из супротног смера. Том приликом је налетео на аутомобил, да би на крају ударио у електрични стуб. Брозов сувозач, Г. П. задобио је тешке телесне повреде од којих је услед искрвављења преминуо.
Препоручујемо
ИЗБОДЕН МАТУРАНТ (18) У КРАГУЈЕВЦУ: Нападачи бежали кроз шуму док је младић крварио
27. 05. 2021. у 00:04
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
ДА ЛИ ЈЕ ТРАМП ЗАСПАО УСРЕД САСТАНКА? "Не! Погледајте, било је прилично досадно!" (ВИДЕО)
ДА ЛИ је заспао или му је само било досадно? За америчког председника Доналда Трампа, све је у оку посматрача, каже он.
30. 01. 2026. у 10:24
Коментари (0)