ОГЛАСИЛИ СЕ ИЗ УРГЕНТНОГ ЦЕНТРА: Дечак који је пао са бедема на Калемегдану у стабилном здравственом стању
ИЗ Ургентног центра потврдили су да је дечак, који је вечерас пао са бедема код споменика Победник на Калемегдану, у стабилном здравственом стању.
Милутин Лабудовић
Дијагностика и даље траје.
Подсећамо, људи који су били у близини споменика чули су туп ударац и неколико млађих момака је сишло да помогне дечаку који је све време био свестан.
Међу људима који су прискочили у помоћ био је и медицински радник коју је дечаку указао прву помоћ до доласка Хитне.
Препоручујемо
НЕСРЕЋА НА КАЛЕМЕГДАНУ: Дечак пао преко бедема код "Победника" - одвезен на реанимацију
24. 04. 2021. у 20:36
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)