ЖЕНА И ДЕВОЈЧИЦА ПОВРЕЂЕНЕ У САОБРАЋАЈНИМ НЕСРЕЋАМА: Обе хитно пребачене у болницу
ЖЕНА стара 37 година тешко је повређена у саобраћајној незгоди која се догодила рано јутрос у Раковици, речено је у Хитној помоћи.
FOTO: Depositphotos
Удес се догодио у један час после поноћи у Кнежевачкој улици код броја 12, а повређена жена превезена је у болницу.
Око 20 часова синоћ на углу Бачванске улице и Господара Вучића девојчицу је ударио аутомобил и она је са лакшим повредама превезена у Тиршову.
Екипе Хитне помоћи током ноћи су обавиле укупно 79 интервенција, од којих је 16 било на јавном месту.
За помоћ су се највише јављали астматичари.
(Курир)
Препоручујемо
КАМИОН ОБОРИО ПЕШАКА: Саобраћајна несрећа на Београдском кеју у Новом Саду
02. 04. 2026. у 08:47
ТЕЖАК УДЕС У БЕОГРАДУ: Саобраћај блокиран већ два сата - Полиција на лицу места (ФОТО)
01. 04. 2026. у 21:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)