ИМА МРТВИХ У ТЕШКОЈ НЕСРЕЋИ КОД КРАГУЈЕВЦА: Све хитне службе на лицу места
ТЕШКА саобраћајна несрећа догодила се јутрос нешто пре 7 часова у Лужницама код Крагујевца. У удесу је једна особа погинула.
Фото: pixabay
На лице места стигли су полиција, хитна помоћ и ватрогасци спасиоци. Несрећа се догодила на магистралном путу Крагујевац – Топола, у селу Лужнице.
За сада нема информација како је дошло до удеса.
(Курир)
БОНУС ВИДЕО:
ПРИЧЕ ИЗ ХРОНИКЕ: Александар Стојановић пензионер у 35. години
Препоручујемо
ТЕЖАК УДЕС НА ИБАРСКОЈ МАГИСТРАЛИ: Полиција и Хитна помоћ на лицу места
25. 12. 2025. у 11:45
ТЕШКА НЕСРЕЋА КОД МИОНИЦЕ: Отац и дете животно угрожени, мајка лакше повређена
24. 12. 2025. у 23:15
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)
ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.
30. 12. 2025. у 20:45
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ЈК ШОКИРАЛА: Открила откад НИЈЕ спавала са Душком, а били још у браку - посреди су ГОДИНЕ
ПЕВАЧИЦА Јелена Карлеуша, гостовала је код свог пријатеља и водитеља Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13.
31. 12. 2025. у 13:35
Коментари (0)