СУДАР ТРАМВАЈА И АУТОМОБИЛА У БЕОГРАДУ: Има повређена једна особа
У БУЛЕВАРУ краља Александра јутрос је дошло до саобраћајне незгоде када су се сударили трамвај и путнички аутомобил, а возач је превезен у Ургентни центар.
З. грумић
Судар се догодио око 9 часова код Електротехничког факултета.
Возач је био у свесном стању, али није могао да изађе из аутомобила, а неколико грађана покушало је да му помогне и да отворе врата.
Позвани су полиција, ватрогасци и Хитна помоћ.
Хитна помоћ је превезла возача (64) у Ургентни центар, а он има лакше повреде, потврђено је Танјугу у Хитној помоћи.
Трамвајски саобраћај је обустављен, док се остала возила успорено крећу у том делу Булевара.
sputnikportal.rs
БОНУС ВИДЕО - ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Анђела Вуковић - Радозналост је њена супермоћ
Препоручујемо
КРУШЕВАЧКА ПОЛИЦИЈА ТРАЖИ ОВОГ ВОЗАЧА: Ударио дете, патика полетела увис, а он збрисао!
24. 11. 2025. у 20:58
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТАМО ПОЛИЦИЈА НЕ СМЕ ДА ДОЂЕ" Милан Кнежевић открио где се крије Радоје Звицер
ПОТРАГА за Радојем Звицером, вођом кавачког клана, и даље безуспешно траје, а готово је јавна тајна да се он крије у Црној Гори.
09. 06. 2026. у 11:01
ХРВАТСКА СЕ ОПАСНО НАОРУЖАВА: Стиже француско оружје, Загреб модернизује и немачке хаубице
ХРВАТСКА ће, осим набавке 18 нових самоходних хаубица "цезар" од Француске, модернизовати и 14 постојећих немачких "панцир" хаубица које је купила 2014. године, произлази из заједничке изјаве о појачаној сарадњи немачке и хрватске владе.
09. 06. 2026. у 12:21
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)