ОВДЕ ЋЕ ПОЧИВАТИ ПОГИНУЛИ ПОЛИЦАЈАЦ ЈОВАН: Иза себе оставио ћеркицу, сви ће га памтити по овоме
ЈОВАН Васиљевић (34), који је погинуо у саобраћајној несрећи у Новом Саду, биће сахрањен у понедељак, 17. новембра, на гробљу у Сиригу.
Фото: Принтскрин
Јован Васиљевић (34) погинуо је у саобраћајној несрећи 14. новембра у Новом Саду, а његови најмилији објавили су када ће бити његова сахрана.
Од погинулог полицајца, који у тренутку несреће није био на дужности, опростили су се многобројни пријатељи и чланови породице.
Страдали полицајац је иза себе оставио малолетну ћеркицу.
Његова бивша жена Тамара, опростила се од Јована емотивним речима на друштвеним мрежама, а поруку коју је послала овом приликом можете прочитати у нашем одвојеном тексту.
Јован је пре 3 године помогао девојци у колицима да безбедно пређе улицу и тада је постао херој Новог Сада. Он је касније организовао хуманитарно вече како би помогао у скупљању новца за њено лечење на Тајланду.
(Информер)
БОНУС ВИДЕО - МАЈКА НЕ ЗНА ЈОШ ДА СУ ЈОЈ ЈЕ УБИЈЕН МУж И МЛАЂИ СИН: Потресно сведочење комшинице из Завидинаца
Препоручујемо
"ТЕШКО ЈЕ РЕЋИ ЗБОГОМ" Ово је полицајац који је погинуо у Новом Саду, породица неутешна
15. 11. 2025. у 11:03
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)