ДЕВОЈКА ОСТАЛА ПРИКЉЕШТЕНА ИСПОД АУТА ПОСЛЕ НЕСРЕЋЕ: Хитно превезена у Ургентни центар - ужас на Вождовцу
ДЕВОЈКА је задобила теже повреде у саобраћајној несрећи која се у суботу око 17 сати догодила на Вождовцу!
Фото: Shutterstock/Илустрација
Како се незванично сазнаје, девојка, која има 23 године, завршила је прикљештена испод точкова аутомобила након што је оборена на улици у насељу Медаковић.
Девојка је са тежим повредама пребачена у Ургентни центар.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО - ЈУГОСЛАВ КОСТИЋ ИСПРАЋЕН НА ВЕЧНИ ПОЧИНАК Сахрањен велики борац против сепаратизма
Препоручујемо
ЕПИЛОГ ТЕШКЕ НЕСРЕЋЕ КОД ЕЛЕМИРА: Погинуо возач који је слетео с пута и ударио у дрво
07. 11. 2025. у 19:58
ТЕШКА НЕСРЕЋА КОД ЕЛЕМИРА: Аутомобил слетео с пута, возач не даје знаке живота
07. 11. 2025. у 17:17
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)