УДАВИО СЕ МАТУРАНТ ТЕХНИЧКЕ ШКОЛЕ ИЗ СУБОТИЦЕ: Трагедија на Чантавирском језеру
ВЕЛИКА трагедија потресла је Суботицу и околину након што је у недељу поподне, око 17 часова, у Чантавирском језеру живот изгубио деветнаестогодишњи А. Ч., матурант Техничке школе „Иван Сарић“.
Дарко Дозет
Према доступним информацијама, његово тело у води су приметили грађани који су одмах притекли у помоћ и покушали реанимацију, али, нажалост, без успеха. И поред брзе реакције и доласка Хитне помоћи, младићу није било спаса.
Како се сазнаје, надлежни су наложили обдукцију која би требало да утврди тачан узрок смрти.
Вест о губитку младог живота дубоко је потресла школу, породицу, пријатеље и читаву заједницу, а локалне власти поново апелују на грађане, посебно младе, на опрез приликом боравка у близини воде, поготово где нема спасилаца.
Као знак жалости на предњој фасади Техничке школе поред националних симбола истакнута је црна застава.
(subotica.com)
Препоручујемо
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)