ЗАКУЦАО СЕ БИЦИКЛОМ У КАМИОН: У Параћину повређен старији мушкарац
У САОБРАЋАЈНОЈ незгоди данас у Параћину тешке телесне повреде задобио је старији мушкарац, улазећи у кружну раскрсницу на улазу у тај град са јужне стране, из правца Текије.
Фото: Фејсбук/Зоран Којадиновић
Како се сумња, он је возио бицикл и није приметио камион који је већ био у кружном току, па се "закуцао" у његов задњи точак.
После судара, приликом пада са бицикла мушкарац је задобио тешке повреде главе и обилно је крварио, па су му помоћ пружили пролазници који су се ту нашли, како су написали очевици на популарној Фејсбук групи „Ми сви из Параћина“.
У питању је мушкарац старији од седамдесет година.
На лице места врло брзо су дошли полиција и Служба хитне медицинске помоћи која је збринула повређеног.
Бициклисти спадају у најугроженије и, истовремено, најнезгодније учеснике у саобраћају, а у овом конкретном случају увиђај ће решити енигму како је тачно до "блиског контакта" бициклисте и камиона уопште дошло.
Препоручујемо
Говорио сам да га доведу у болницу: Оптужени доктор Кујачић о преминулом пацијенту
29. 04. 2026. у 12:18
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Зашто не треба говорити "прими моје саучешће"? Отац Предраг открива: "Не будите плитки"
"КАДА изјављујете саучешће не будите плитки..."
29. 04. 2026. у 12:35
Коментари (0)