МУШКАРАЦ КОЈИ ЈЕ ПУЦАО У БЕКСТВУ: Рањени младић збринут у болници
У ВРАЊСКОЈ Полицији "Новостима" је потврђено да је мушкарац који је пуцао из аутоматског оружја у бекству, па се интезивно трага за њим, док је повређени збринут у врањском Здравственом центру.
Фото: Д. Ристић
- Један мушкарац примљен је у Служби ургентне медицине са повредама од ватреног оружја у пределу обе потколенице. Дијагностика је у току и не бих се у овом тренутку изјашњавао о његовом здравственом стању – каже др Љубиша Стојиљковић начелник Ургентне.
Још увек није познато зашто је дошло до свађе па је пуцано аутоматском пушком у једног мушкарца, али полиција је на терену па се очекује да ће више детаља бити познато након завршетка увиђаја.
Препоручујемо
ДРАМАТИЧНЕ СЦЕНЕ КОД ВРАЊА: Пуцано из аутоматске пушке, једна особа повређена
14. 04. 2025. у 13:28
"ПАО" СА 300 КИЛОГРАМА ДУВАНА: Нишлију зауставила полиција код Владичиног Хана
09. 04. 2025. у 13:06
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (0)