ПУЦЊАВА КРОЗ ПРОЗОР НА ДОРЋОЛУ: Пуцњи се чули из стана, полиција одјурила на лице места
РАНО јутрос, мало после 5 сати, чули су се пуцњи из стана у Улици цара Душана у Београду. Како сазнајемо, повређених није било, а полиција је привела неколико људи. Сви су били под дејством алкохола.
Фото: Новости
У стану је целу ноћ трајало славље, да би јутрос потегли и пиштољ те пуцали кроз прозор, пише.
Инцидент је одмах пријављен полицији, која је одмах реаговала.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО - ТУГА НЕ ЈЕЊАВА: Одржан шестогогишњи помен Шабану Шаулићу, породица и пријатељи га не заборављају
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)