ДВЕ ОСОБЕ ЖИВЕ ИЗГОРЕЛЕ Хорор код Суботице: Ватра "прогутала" аутомобил после судара, из другог возила извучено још двоје
ДВЕ особе страдале су у пожару који је избио након саобраћајне несреће у месту Мала Босна у 19.24 часа.
Фото: Н. Скендерија/МУП
Како сазнајемо, полиција је дошла на место несреће у 19.32 часа и установила да је један аутомобил у потпуности у пламену и да се у њему налазе две страдале особе.
Лекари Хитне помоћи су из другог возила извукли две повређене особе пре доласка припадника Ватрогасно-спасилачке јединице Суботица, који су интервенисали са пет ватрогасаца и три возила.
(Блиц)
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)