ЈЕЗИВО - ПАЦИЈЕНТ СКОЧИО СА ДРУГОГ СПРАТА БОЛНИЦЕ: Трагедија у Вршцу, мушкарац остао мртав на месту
МУШКАРАЦ В. Ј. (58) из Вршца скочио је јутрос око 6.15 часова са другог спрата Опште болнице „Вршац“, са прозора одељења хирургије, и од последица пада на бетон преминуо на лицу места.
Фото: Ј. Ј. Б.
Како је „Новостима“ рекао директор ове установе др Иван Ивановић, запослени на том одељењу су одмах алармирали надлежне, а Хитна помоћ је покушала и реанимацију.
Полиција је обавила увиђај, док је Основно јавно тужилаштво у Вршцу наложило да се уради обдукција.
Др Ивановић објашњава да је В. Ј. био њихов пацијент, да је у болницу примљен 16. јануара, а да је рутинска операција обављена 20. јануара.
-Код нас је био 15 дана и ништа није указивало на то да има суицидалне идеје или неке психичке проблеме. Постоперативни процес је ишао нормалним током, све је било у реду. Ово је заиста велика трагедија, сви смо потрешени – рекао је др Ивановић, изражавајући саучешће породици настрадалог.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)