НЕСРЕЋА У НИШУ: Тешко повређен мотоциклиста (ФОТО)
У НЕСРЕЋИ која се догодила око 14 часова у Заплањакој улици у насељу Брзи Брод у Нишу тешко је повређен мотоциклиста.
Фото: Ј.Ћ.
Како сазнајемо на месту несреће, он се кретао неприлагођеном брзином и приликом претицања возила, изгубио је контролу и ударио у бандеру.
Хитна помоћ интервенисала је на лицу места и он је превезен у УКЦ Ниш. Полиција на лицу места врши увиђај.
Фото: Ј.Ћ.
Препоручујемо
БРАТИСЛАВ ГАШИЋ ИМАО УДЕС: Возач заспао, па се закуцао у возила Министарства одбране
17. 12. 2024. у 12:29
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)