ЛОКАЛИЗОВАН ПОЖАР КОД МОСТА НА АДИ: Изгорело пет барака

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

22. 11. 2024. у 20:13

ПОТПРЕДСЕДНИК Владе и министар унутрашњих послова Ивица Дачић изјавио је да су данас у 17.12 часова припадници Сектора за ванредне ситуације добили дојаву о пожару у нехигијенском насељу испод Моста на Ади за који је постојала бојазан да се прошири на саму конструкцију моста, али је брзом интервенцијом ватрогасаца-спасилаца пожар локализован у 17.53 часова.

ЛОКАЛИЗОВАН ПОЖАР КОД МОСТА НА АДИ: Изгорело пет барака

Фото Shutterstock

-У 17:12 часова добијена је дојава да, у улици Ђорђа Станојевића бб на Новом Београду, горе бараке. Доласком на лице места припадника Сектора за ванредне ситуације у 17:20 часова, установљено је да испод Моста на Ади, у нехигијенском ромском насељу, гори пет барака које су се урушиле, као и смеће око њих на површини око 1.000 метара квадратних, рекао је Дачић.

Према његовим речима, постојала је бојазан да пламен захвати и саму конструкцију моста, али је брзом интервенцијом ватрогасаца-спасилаца то спречено и пожар је локализовали у 17.53 часова.

На интервенцији је било ангажовано 13 ватрогасаца спасилаца са 3 возила.

-Оно што је најважније је да нема повређених лица, изјавио је министар Дачић.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО - РУСИ ПОКАЗАЛИ СНИМАК: Дрон камиказа уништио хаубицу француске производње

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!