ПРЕМИНУЛА ПАЦИЈЕНТКИЊА У "ЛАЗИ": Изгубила живот на трагичан начин
У КЛИНИЦИ за психијатријске болести "Др Лаза Лазаревић" у павиљону у Падинској Скели једна пацијенткиња је преминула. Како се сумња, она се удавила храном.
Фото: М. Анђела/Профимедиа
Трагични догађај одигао се на С одељењу, а како се сазнаје тело је послато на обдукцију. Такође, према нашим незваничним информацијама, преминула пацијенткиња имала је 59 година.
(Блиц)
Препоручујемо
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)