ЛУКИНО ТЕЛО НАЂЕНО НА 100 МЕТАРА ОД ПУТА: Породица и пријатељи ван себе - надали се да га ту неће наћи

ТЕЛО Луке Вуксановића који је нестао код Младеновца пронађено је данас, сазнаје Курир.

ЛУКИНО ТЕЛО НАЂЕНО НА 100 МЕТАРА ОД ПУТА: Породица и пријатељи ван себе - надали се да га ту неће наћи

Foto: Društvene mreže

Полиција је на лицу места, забранили су прилазак месту на ком је пронађено беживотно тело младића који је нестао након саобраћајне несреће.

Један од припадника Министарства унутрашњих послова потврдио је за Курир да је младић који се до данас водио као нестао пронађен мртав, али због истраге која је у току, не могу много да коментаришу сам случај.

- Тачно је да је Лука Вуксановић пронађен мртав, полиција га је пронашла на 100 метара од пута, али не могу ништа више од тога да кажем због породице која је ту - кажу из полиције за Курир.

Лукина породица и пријатељи потпуно су ван себе, надали су се да га овде ипак неће наћи, јер то би значило само једно, да је жив. Нажалост, на крају се испоставило управо то, трагичан крај потраге за Луком који је доживео саобраћајну несрећу на путу ка Младеновцу.

- Шта мислите у каквом је стању, девет дана је прошло, плус ова врућинчина... брат и сестра су му много лоше, вриште, ван себе су - рекао је Лукин пријатељ видно потресен и у сузама.

Сви људи који су помогли у потрази убрзо се се нашли на истом месту, у загрљају са породицом сада већ покојног младића, покушавају на све начине да их утеше, нажалост, тренутно не постоје речи које им могу ублажити ову бол.

Инспекторка која је тренутно на лицу места рекла је кратко да се не доносе прерани закључци, пронашли су тело, међутим, потпуно је непрепознатљиво, чекају се даљи кораци, иако су пријатељи, како кажу, свесни да нема ко други да буде баш на овом месту.

БОНУС ВИДЕО:

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!