МЕЂУ ЧЕТИРИ ПОВРЕЂЕНЕ ОСОБЕ И ДВОЈЕ ДЕЦЕ: Саобраћајна незгода на ауто-путу у Грделичкој клисури
У САОБРАЋАЈНОЈ незгоди која се догодила на ауто-путу у Грделичкој клисури тешко је повређено четворо чланова једне породице, а међу њима је и двоје деце старости осам односно шест година.
Фото: Н. Скендерија/МУП
Несрећа се догодила на улазу у тунел „Предајане“, јутрос око пет часова, када је возач „волксваген пасата“ изгубио контролу над аутомобилом и ударио у заштитну ограду.
У лесковачкој Општој болници су казали да је шестогодишњи дечак П.А. задобио повреду главе, грудног коша и рамена, а осмогодишња девојчица С.А. повреду главе и надлактице.
Мушкарац Д.А.(32) има политрауме односно повреде главе, грудног коша, стомака, карлице и надлактице, а годину дана млађа жена М.А. повреде главе, прелом грудне кости, као и повреду грудног пршљена и надлактице.
После указане помоћи у Ургетном центру Опште болнице у Лесковцу они су транспортовани у нишки Клинички центар.
БОНУС ВИДЕО: БАГЕР УСМРТИО БИЦИКЛИСТУ У КИКИНДИ - Трагедија се догодила на улици, увиђај још у току
Препоручујемо
У СУРЧИНУ ЗАПЛЕЊЕНО ОКО 100 КИЛА МАРИХУАНЕ: Дрога упакована у 10 кутија
24. 01. 2026. у 16:53
УХАПШЕН НАСИЛНИК ИЗ САЧЕКУШЕ У СУРЧИНУ: Претукли младића у сачекуши
24. 01. 2026. у 12:15
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)