СА ТЕШКИМ ПОВРЕДАМА ПРЕВЕЗЕН У УРГЕНТНИ: У каквом је стању дечак који је пао са Калемегдана
ДЕЧАК (11) који је синоћ око 21.10 сати пао са тврђаве Калемегдан, тренутно се налази у вештачкој коми у Ургентном центру.
Фото: И. К.
Подсетимо, дечак је возио бицикл у калемегданском парку. Из, за сада непознатих разлога, дечак је пао са висине од три метра и том приликом је задобио тешке телесне повреде.
Он је санитетом Хитне помоћи превезен у Ургентни центар где се и даље налази.
(Блиц)
Препоручујемо
ВЕЛИКИ СТРАХ ЗАВЛАДАО У ЕВРОПИ Зеленског упозоравају: "Ништа не потписуј"
ЕВРОПСКИ челници потајно саветују украјинског председника Володимира Зеленског да буде опрезан поводом напора Сједињених Држава да постигну мировни споразум са Русијом.
07. 12. 2025. у 08:38
НОВИ ДЕТАЉИ У ИСТРАЗИ, ЗАВРШЕНО ВЕШТАЧЕЊЕ ВОЗИЛА Откривено како је дошло до несреће у којој су погинули Ана Радовић и Александар
ОТКРИВЕНИ су нови детаљи из истраге трагичне саобраћајне несреће у којој су страдали Ана Радовић (20) и Александар Масалушић (37).
07. 12. 2025. у 07:16
ДРСКО: Јелисавета Орашанин БЕЗ ДОЊЕГ ВЕША шета улицом (ФОТО)
ГЛУМИЦА Јелисавета Орашанин поново је привукла сву пажњу када се појавила у комбинацији која је изазвала праву буру на мрежама.
06. 12. 2025. у 20:35
Коментари (0)