НА ВЛАСОТИНЧАНИНА ПАЛА МЕТАЛНА ОГРАДА: Хитно транспортован у нишки Клинички центар
МУШКАРАЦ (74), из власотиначког села Стајковце, јутрос је озбиљно повређен када је на њега пала тешка метална ограда.
Фото. И. Митић
Због озбиљности задобијених повреда он је, након пријема у Ургентном центру Опште болнице у Лесковцу, хитно транспортован у нишки Клинички центар.
У лесковачкој болници кажу да је пацијента довезла Хитна помоћ Дома здравља у Власотинцу, јутрос око седам сати. Примљен је у тешком стању, без свести, са серијским преломом ребара, повредом кичме и грудног коша, а после комплетне дијагностике упућен је у Ниш.
Из нишког Универзитетског клиничког центра је саопштено да је и у овој здравственој установи одрађена дијагностика, а да се повређени мушкарац налази на механичкој вентилацији због тешких повреда грудног коша. Он је смештен у јединицу интензивне неге.
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)