ВАТРОГАСЦИ СПАСИЛИ ДЕТЕ: Инцидент који је могао трагично да се заврши
У НАСЕЉУ Калуђерица дошло је до инцидент током којег су морали да интервенишу ватрогасци.
Д.Н.
Како "Новости" сазнају, након дојаве у 19:02 часова да је у улици Булевар револуције 9г, у насељу Калуђерица дете упало у шахту интервенисали су ватрогасци-спасиоци.
Они су уз употребу спасилачке опреме извукла дете старости 7 година. Према првим информацијама дете је било без видљивих повреда и предала га екипи Хитне помоћи.
Дубина шахте је била седам метара.
БОНУС ВИДЕО - РУСКИ БОМБАРДЕР: Лет СУ-25 у борбеним мисијама изнад зоне сукоба у Украјини
ПОЛОВНИ ХРВАТСКИ "РАФАЛ" СЕ ПОКРАВИО ЧИМ ЈЕ ПОЛЕТЕО: Хитно морао да прекине лет
ЈЕДАН од борбених авиона „Рафал“ Хрватског ратног ваздухопловства морао је у четвртак да прекине планирани лет због техничких проблема који су се појавили при полетању.
16. 01. 2026. у 21:12
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
НАЉУТИО И РУСЕ: "Милановићев коментар је врло провокативан у тренутним околностима"
РУСКИ амбасадор назвао је "провокативном" идеју хрватског председника.
17. 01. 2026. у 11:32
Коментари (0)