"УМРЛИ СУ НА КУЋНОМ ПРАГУ": Потресна исповест друга настрадалих мушкараца код Темерина

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

15. 03. 2024. у 19:33

ДВА мушкарца која су погинула на путу Темерин-Госпођинци око 17 часова су из Госпођинаца и имају 37 и 28 година.

УМРЛИ СУ НА КУЋНОМ ПРАГУ: Потресна исповест друга настрадалих мушкараца код Темерина

Фото: Милена Анђела/Профимедиа/Илустрација

Један од њих имао је своју фирму за извођење грађевинских радова, док је други био музичар.

- Обојицу је познавало цело село, били су нормални момци, волели су изласке и провод - каже један од познаника двојице момака и кроз сузе прича да су практично погинуло на кућном прагу.

Подсетимо, њих двојица су страдали на лицу места, када су током превртања испали из возила, а тела су нађена више десетина метара од аутомобила.

Узрок је највероватније неприлагођена брзина.

Увиђај је и даље у току.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО: МАСАКР КОД ВРШЦА - Дечак (13) секиром убио 12 јагањаца

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋЕВА ИЗЈАВА УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Брује о ономе што је рекао британском новинару у лице

ВУЧИЋЕВА ИЗЈАВА УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Брује о ономе што је рекао британском новинару у лице

ИЗЈАВА председника Србије Александра Вучића коју је дао британском новинару Алистеру Кембелу у подкасту "Остало је политика" ударна је вест у руским медијима.

27. 04. 2026. у 22:03

Коментари (0)

Путин је данас отишао код човека који га је учио о биткама, ево шта се тамо десило (ВИДЕО)