УЖАС НА АУТО-ПУТУ, ПОГИНУЛА ДЕВОЈКА: Изгубила контролу над "пежоом", заротирала се, па на њу налетео аутобус

Јелена Илић

31. 01. 2024. у 14:28

ЖЕНСКА особа стара 33 године настрадала је у саобраћајној несрећи јутрос на ауто-путу Београд‒Ниш, саопштило је Основно тужилаштво у Смедереву. Несрећа се догодила на 254. километру ауто-пута, у смеру ка Нишу, а увиђај је обавио дежурни тужилац.

УЖАС НА АУТО-ПУТУ, ПОГИНУЛА ДЕВОЈКА: Изгубила контролу над пежоом, заротирала се, па на њу налетео аутобус

Фото: Н. Скендерија/МУП

До несреће је највероватније дошло на тај начин што је путничко возило марке „пежо“, тип – 206, којим је управљала женска особа стара 33 године, услед неприлагођене брзине и губитка конроле над возилом ударило у леву заштитну ограду. Возило се потом заротирало а на њега је налетео аутобус тзв. косовских регистарских ознака који се такође кретао ка Нишу. У судару је особа која је управљала путничким аутомобилом изгубила живот, саопштило је тужилаштво у Смедереву.

По налогу јавног тужиоца аутобус и путничко возило су привремено одузети у циљу обављања прегледа и вештачења истих. Извршено је алкотестирање посаде аутобуса, а у току је обдукција и анализа крви настрадале.

По спроведеним радњама тужилаштву ће бити достављен извештај, након чега ће бити познате околности под којима се саобраћајна незгода догодила.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)