"СВИМА ЈЕ ХТЕО ДА ПОМОГНЕ, ПРАВА ЉУДИНА..." Ово је младић који је погинуо на Бадње вече на путу Шабац‒Ваљево, породица и пријатељи у шоку

Дејана Калинић
Дејана Калинић

08. 01. 2024. у 12:17

МЛАДИЋ који је на Бадње вече погинуо на путу Шабац‒Ваљево је Здравко Стефановић (28) из Матијевца, који је био омиљен међу мештанима.

СВИМА ЈЕ ХТЕО ДА ПОМОГНЕ, ПРАВА ЉУДИНА... Ово је младић који је погинуо на Бадње вече на путу Шабац‒Ваљево, породица и пријатељи у шоку

Фото: Друштвене мреже

За прерано настрадалим Стефановићем жале сви они који су га познавали и свакодневно се опраштају од њега потресним порукама.

- Заувек ћеш бити мој брат, нек те чувају анђели, братеееее крљооооо. Зашто нас напустиии? - написао је Здравков рођак на Фејсбуку уз његову фотографију, а испод ове објаве низали су се изрази саучешћа.

Фото: Друштвене мреже

- Здравко је био предобар човек, ретко добар у данашње време. Свима је хтео да помогне, права људина. Сви га познајемо као храброг и честитог момка, није ово заслужио - каже један његов пријатељ.

Подсетимо, саобраћајна несрећа се догодила 6. јануара увече када је Стефановић, који је био сам у аутомобилу, изгубио контролу над возилом, слетео с пута и ударио у дрво. Настрадао је на месту.

- Последњи пут смо га видели на Бадњи дан, кренуо је био по бадњак. Био је расположен и весео. Нико се овоме није надао - рекле су његове комшије и додале да је Здравко има један тежак животни период, али да се у последње време чинило да је пребродио проблеме и да му је таман кренуло набоље.

- Ето, није му се дало да мало ужива у животу - каже скрхани пријатељ, пише Курир.

БОНУС ВИДЕО: "ПОЛИЦИЈА, РУКЕ НА ЛЕЂА": Погледајте велику акцију хапшења осумњичених за дојаве о бомбама

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!

10. 03. 2026. у 18:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

МАЊА ПОТРОШЊА, ВЕЋА СТАБИЛНОСТ: Енергетска ефикасност у служби јавног здравља