УЖАС У ВРАЊСКОЈ БАЊИ: Млада жена избола мушкарца
ЈУТРОС се у Врањској Бањи догодила трагедија, када је млађа жена избола ножем старијег мушкарца испред продавнице.
Новости
Увиђај на лицу места је у току, како нам је речено у врањском Вишем јавном тужилаштву, није још увек познато да ли је мушкарац подлегао повредама.
Према незваничним информацијама са лица места, реч је о жени која се лечила на психијатрији, мотив је и даље енигма.
Ускоро опширније
Препоручујемо
ТРАГЕДИЈА КОД ОБРЕНОВЦА: У пожару настрадао мушкарац, кућа изгорела до темеља
14. 03. 2026. у 10:29
ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД ТЦ ГАЛЕРИЈА: Мушкарац задобио ужасне повреде
14. 03. 2026. у 07:43
СРАМОТА: Приведен младић (22) због мајице на којој је писало "Нема предаје"
13. 03. 2026. у 19:51
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)