КРОВ СЕ УРУШИО ТОКОМ ВЕЛИКОГ ПОЖАРА: Детаљи драме у Суботици - Ватрогасци испод рушевина пронашли тело мушкарца

МУШКАРАЦ власник куће у Улици Маћаша Брука, на периферији Суботице, настрадао је у пожару који се догодио 2 сата после поноћи.

КРОВ СЕ УРУШИО ТОКОМ ВЕЛИКОГ ПОЖАРА: Детаљи драме у Суботици - Ватрогасци испод рушевина пронашли тело мушкарца

Град Вршац

Како “Блиц” сазнаје, током ватрене стихије кров на кући се урушио и ватрогасци су испод рушевина објекта пронашли тело мушкарца.

Полиција је потврдила да је страдала једна особа у ноћашњем пожару.

Пожар је пријављен у 2 сата и 42 минута, а на лице места, у Улицу Маћаша Брука на периферији града изашло су четири ватрогасна возила. Ватру је гасило 11 ватрогасаца.

Тело мушкарца је, према налогу Вишег јавног тужилаштва у Суботици, послато на обдукцију у Институт за судску медицине у Новом Саду.

БОНУС ВИДЕО: ПОЖАР У ЗРЕЊАНИНУ: Горела бивша текстилна фабрика

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.

14. 07. 2026. у 19:45

Коментари (0)

СТИГЛА НОВА ЗАБРАНА: После Аленовог, отказан и концерт Џенана Лончаревића у Босни - огласили се организатори