ПРИКОЛИЦА ПРЕШЛА ПРЕКО МУШКАРЦА: Језива несрећа код Лознице, Стефан (25) се оклизнуо и настрадао
У СЕЛУ Грнчара, код Лознице, данас је смртно страдо двадесепетогодишњи Стефан Максимовић. Он је стајао на руди између трактора и приколице и оклизнуо се, па је приколица преша преко њега!
Фото:ВМитрић
Помоћи несрећном младићу није било!
Стефан је кренуо са комшијом М.Ж.(69) по дрва у шуму да обезбеди огрев за ову сезону. Комшија му је говорио да може да му помогне само недељом.
М.Ж. је задржан у полицији сутра ће бити приведен дежурном тужиоцу који ће да одлучи да ли ће за њега да затражи од судије за предходни поступак притвор.
Само дан раније у удесу је, на Шепачком путу, код Лознице, страдао Миодраг Јовић, у приближно време. Два погинула за за 24 часа, овај викенд су обележили заиста црним.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
МИОДРАГ ПОГИНУО ПРЕД СВОЈОМ КАФАНОМ: Трагедија на Шепачком путу у Лозници (ФОТО)
04. 11. 2023. у 09:35
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РУСКА ВОЈСКА ЗАТВАРА ОБРУЧ ОКО КРАСНОГ ЛИМАНА: Украјинцима остала само два-три канала снабдевања
РУСКИ оператери беспилотних летелица уништавају преостале канале снабдевања Оружаних снага Украјине у Красном Лиману, изјавио је командир посаде извиђачког дрона 25. комбиноване армије групе трупа „Запад“, познат под кодним именом „Морјак“.
15. 07. 2026. у 16:04
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)