"ШКОДА" УДАРИЛА У КАМИОН: Саобраћајна несрећа у центру Гајдобре, има мртвих
У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи данас у центру Гајдобре погинуо је за сада непознати мушкарац.
Фото: pixabay
Према незваничним сазнањима, он је управљао „шкодом“, и кретао се из правца Челарева, и из за сада непознатих разлога се није зауставио по постојећој саобраћајној сигнализацији, након чега је дошло до судара са камионом.
Полиција је у присуству надлежног тужиоца обавила увиђај како би се утврдиле све околности несреће, а тело настрадалог је пренето у Институт за судску медицину у Новом Саду.
Препоручујемо
ПРЕДЊИ ДЕО ВОЗИЛА СМРСКАН: Јак судар трамваја и аутомобила код Сајма (ФОТО)
04. 11. 2023. у 20:28
ОВЦЕ СТРАДАЛЕ У САОБРАЋАЈКИ: Бизарна незгода на путу Параћин – Зајечар
03. 11. 2023. у 19:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)