МИОДРАГ ПОГИНУО ПРЕД СВОЈОМ КАФАНОМ: Трагедија на Шепачком путу у Лозници (ФОТО)
МИОДРАГ Јовић Шућур, вишегодишњи одборник у Скупштини града Лозница и председник Месне заједнице Трбушница, једне од у последње време најнапреднијих под његовим вођством, погинуо је јутрос око 7 часова, на Шепачком путу, испред кафане чији је био власник.
фото :В.Митрић
Јовић је ишао колима из правца Лознице ка Граничном прелазу, крај фабрике "Вали" у једном тренутку скренуо је према паркингу своје кафане. Из супротног правца ишао је други аутомобил са којим се сударио и на месту удеса остао је мртав. Како се претпостваља ударио је снажно у "шоферку" свог аутомобила. Урађен је увиђај, после чије анализе ће се знати како је дошло до удеса.
Вест о трагичној смрти овог омиљеног човека, Трбушничанина, Лозничанина и Јадранима потресла је читав крај. Жале га, не само његови најмилији, већ и многи други људи који су га познавали. Познат је и као хуман човек.
Фото: В.Митрић
Јовићево име је на одборничкој листи "Александар Вучић - Лозница не сме да стане" за локални парламент. На изборима је увек добијао велики број гласова, јер су мештани Трбушнице ценили његов учинак и за инфраструктуру и за спорт, просвету, културу. У његово време месна власт је, са градом, значајно помогла уређење школе, урађен је модеран пут који је повезао Лозницу са планином Гучевом, унапређен је рад овдашњег фудбалског клуба, на разне начине помогнуто је многим људима.
- Тешко ми је и јако ме боли сазнање да је несрећно страдао Миодраг, пре свега изузетан човек - каже Видоје Петровић, градоначелник Лознице. - Туга је међу свима нама који смо сарађивали са њим. Имао је велику вољу да се ради и гради и дивну нарав и сјајан осећај да увек унесе нову позитивну енергију. Људина у правом смислу те речи. Остаће као човек за незаборав. Памтићемо да и радо се сећати сви, читав овај крај који је свим срцем волео, а и људи су волели њега.
Препоручујемо
НОЋ У БЕОГРАДУ: У три саобраћајне незгоде седам особа лакше повређено
04. 11. 2023. у 07:59
ОВЦЕ СТРАДАЛЕ У САОБРАЋАЈКИ: Бизарна незгода на путу Параћин – Зајечар
03. 11. 2023. у 19:16
АУТОМОБИЛ НАЛЕТЕО НА КОМБИ, ИМА МРТВИХ: Тешка саобраћајна несрећа код Сурчина
03. 11. 2023. у 16:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)